Rood of zwart?
Ik zag ze een jaar of 2 geleden in Zuid Frankrijk, maar dacht toen: “Ik wacht wel even en koop ze wanneer we thuis zijn”. Maar je zal het zien, die ENE keer dat ik geduld heb en geliefde schoenen niet direct koop, vind ik ze nadien natuurlijk nergens meer. Zelfs niet op het interweb. En God mag het weten, ik heb gezocht.
Tot ik ze vorige week zag blinken in een Aalsterse etalage. En nu ook in een online shop. Ik twijfel echter. Rood is aparter, zwart is meer draagbaar. Op mijn vraag antwoordde het lief: “Ik vind ze sowieso lelijk, hoor”, dus ik wend mij tot jullie.
Rood of zwart?
(Tenzij ik mijzelf er natuurlijk van overtuig dat ik ze beter gewoon allebèi koop. Aja, want zie dat ze volgende week weer niet meer te vinden zijn? En dat dat dan weer 2 jaar duurt? Of langer? Of eeuwig?? Bovendien, Birkenstocks koopt ge niet omdat dat zo schoon is, maar omdat ze comfortabel zijn. Voor mij en mijn knikvoet. Dus hoe meer ik er heb, hoe beter. Eigenlijk. Feitelijk. Toch. Hé?)
12 reacties
Katleen
Keihard beide kopen. Birkenstocks waren de enigste schoenen die ik tijdens mijn zwangerschap kon aandoen zonder na 5 min met zware rugpijn te zitten. Dus je kan gewoon niet anders dan de twee te kopen. Om wat te kunnen afwisselen en zo…
Saar
Rooooooooood!
moetie1
ik ga ook voor allebei!
en in Antwerpen,ergens in de buurt van de Kammenstraat,is er een winkel die niks anders verkoopt dan Birkenstocks.
ik heb de flipflops en die gaan altijd mee op citytrip,en nooit geen pijnlijke voeten!
sterre
Oooh, Birki’s!!!
“Rood is aparter, zwart is meer draagbaar.”
Was ook mijn eerste gedachte…
Dusss: allebei kopen 😀
miss_punt
Beide… eens die buik dikker is zal je blij zijn dat je ze hebt want op t einde krijg je geen andere schoenen meer aan!
Lieve
Ik moet wel bekennen dat ik al *euhm, kuch, hoest* 4 paar Birkenstocks heb *schaam*. Waarvan 2 paar versleten. Dat dan weer wel.
Tamara
Ik zou ook niet kunnen kiezen… Allebei dan zeker? 🙂
Ik heb meer dan 5 jaar geleden een paar bruine leren birkenstocks gekocht (de klassieke, teenslipper-model) en het zijn ook de enige (zomer)schoenen die ik lang kan dragen zonder pijnlijke voeten of een pijnlijke rug (kheb namelijk platvoeten). De beste koop ever! Ik heb die al heeeeeeeel vaak gedragen en ze zijn nog steeds niet versleten.
Vorige zomer heb ik in de Makro nep-Birki’s gekocht, hetzelfde model als deze. In wit en bruin.
Lien
waar op het internet? ik wil ze ook!
Lieve
Jummer, zo niet hé 😉
Ik vond ze hier: http://www.footshopping.com/birkis-sandalen-sandalen-kurk-menorca/wgID_524.html?MI=26
(Ik ben jullie niet aan het pesten, er staat een link maar wit op wit, een ambetantigheidje dat nog weggewerkt moet worden).
Ik heb op die site al eerder Birki’s besteld en dat was allemaal prima in orde.
belle
rood!!!!
Straalt ook zelfzekerheid uit!
En zwart is zo zwart!
Veerle
Ik ook al op die site besteld: en 2 dagen later netjes bij ons thuis geleverd. Zonder probleem.
Nike
Rood!